Galanteria futrzana

Doskonałym uzupełnieniem garderoby każdej eleganckiej kobiety, ale i osoby charakteryzującej się wyczuciem stylu, poszukującej oryginalnych dodatków do odzieży nie tylko zimowej jest galanteria futrzana. Szyjemy dowolne fasony czapek. Mogą to być uszanki, berety, pilotki, opaski, toczki, a także dodatki do gotowych wyrobów dziewiarskich i wełnianych. Niezwykle ciekawym i modnym elementem odzieży zimowej jest mufka. Bardzo wygodna i praktyczna. Chroni ręce przed zimnem. Jest to rodzaj tunelu futrzanego, do którego wsuwa się ręce z obu stron. Znakomicie prezentuje się w towarzystwie odzieży sportowej, może być wykonana z dowolnego gatunku skór futerkowych.

Eleganckim wykończeniem płaszcza będzie obszycie futrem kołnierza i mankietów. Płaszcz taki zyska na wyglądzie, będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Futrzane dodatki dotyczą nie tylko odzieży eleganckiej. Modne są także obszycia kapturów kurtek sportowych, puchowych, flauszowych, wykończenia szali, okryć typu poncho, a nawet torebek.

Osobną kategorią są etole, rodzaj krótkiej pelerynki, narzutki futrzanej na ramiona noszonej do sukien ślubnych i wieczorowych. Jest to prawdziwie wyrafinowany rodzaj okrycia kobiecego. Zawsze wykonany z najszlachetniejszych i najdelikatniejszych gatunków skór naturalnych . Jest niezwykłą ozdobą, podkreśla wyjątkowość okazji, podczas których jest noszona.

+48 33 814 18 07 Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas!